Про нас

 

Для постійних клієнтів - працює система знижок!

СНПЧ А7 Самара, обзоры принтеров и МФУ

Воля-Логістик – компанія, що надає транспортні послуги рефрежераторних вантажоперевезень по Україні та в міжнародному напрямку з 1997 року. Ми маємо великий автопарк, спеціально обладнаних і готових до роботи автомобілів, чисельністю 11 фургонів. Всі автомобілі у відмінному стані, дуже надійні і економічні.

Компанією також надаються додатково транспортно-експедиційні послуги як по Україні, так і в міжнародному напрямку.

Наша компанія має всю необхідну документацію по роботі з рефрижераторними вантажами. Це дозвільні документи від санітарно-епідемічних служб (паспорт), медичні книжки водіїв. Ми працюємо зі всіма типами замовників, як фізичними особами, так і підприємствами, виробничими комплексами.

Перед замовленням, автомобілі проходять спеціальну санітарну обробку термічним способом і завжди подаються у чистому вигляді. Фургони здатні витримувати різні температурні режими від -25 до +25 градусів цельсію. Також вони мають різні характеристики вантажопідьомності (від 5 до 20 тонн) і об`єму (від 25 до 86 м.куб.), що дозволяє найбільш оптимально розподіляти і транспортувати вантаж. А кваліфіковані спеціалісти з логістики – швидко вирішують всі логістичні питання.

Наш консультаційний центр одразу надає повну інформацію стосовно вартості, часу та умов перевезення вантажу. Якщо Ви бажаєте отримати таку інформацію прямо зараз - здійсніть онлайн дзвінок до нашого консультаційного центру, натиснувши значок Скайп у правому верхньому кутку сайта.  Додатково замовлені послуги експедиторів – забезбечать повний контроль над процесом транспортування всіх грузів.

Маючи величезний досвід роботи з рефрижераторних перевезень – ми знаємо як бездоганно виконати свою роботу, звільнивши Вас від зайвих клопотів!