Перевезення м`яса

 

Для постійних клієнтів - працює система знижок!

Умови та температурний режим перевезення м'яса

Перевезення м`ясаТранспортування охолодженого м'яса - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Воля-Логістик». Цей важливий сектор транспортних послуг вимагає найвищого професіоналізму співробітників, оскільки м'ясо входить в щоденний раціон харчування практично кожної людини. Таким чином, довезти м'ясо до споживача свіжим і якісним - це першочергове завдання нашої компанії, з яким ми успішно справляємося протягом 18 років.


Перевезення м'яса охолодженого

Туша, половина туші або чверть туші, яку швидко охолодили до температури 0 ° C, називається охолодженим м'ясом. Температура охолодженого м'яса не повинна перевищувати 4 ° C. При транспортуванні такого м'яса повинна підтримуватися температура в межах від -1 ° C до -10 ° C. Обмеження температури охолодженого м'яса можна пояснити об'єктивними причинами: при перевищенні верхньої межі температури відбувається активне розмноження бактерій і мікробів.

Нашою компанією здійснюються рефрижераторні перевезення:

  • свинини (м'ясо охолоджене);
  • яловичини (м'ясо охолоджене);
  • охолодженого м'яса курей;
  • і т.д.

Охолоджене м'ясо птиці та інших тварин, що вживаються людиною в їжу, є дуже делікатним вантажем, який вимагає чіткого дотримання правил перевезення м'яса. Саме тому в компанії «Воля-Логістик» використовуються найсучасніші автомобілі для перевезення м'яса, оснащені всім необхідним обладнанням - холодильними установками, терморегістраторами. Весь наш автомобільний транспорт має дозвільні документи на перевезення м'яса та інших продуктів харчування. У процесі перевезення, зокрема, охолодженого м'яса курки, в кузові рефрижератора підтримуються режими вентиляції, вологості і температури. Всі параметри перерахованих режимів визначаються умовами, які в обов'язковому порядку прописуються в договорі між транспортною компанією і замовником.


Правила перевезення м'яса

Послуги, що надаються нашою компанією, напевно зацікавлять організації, які закуповують охолоджене м'ясо оптом. Наші транспортні потужності дозволяють виконувати перевезення м'яса охолодженого великих обсягів.

Компанія «Воля-Логістик» забезпечує:

  • безпеку транспортування, яка гарантується тим, що після чергового рейсу кузов автомобіля миється і знезаражується спеціальними засобами. Це дозволяє уникнути активного розмноження шкідливих бактерій і мікробів;
  • стислі терміни доставки, які гарантуються використанням ефективних транспортно-логістичних технологій. Іншими словами, нашими співробітниками розробляються індивідуальні маршрути, що дозволяють швидко доставити вантаж до пункту призначення.
  • Наша компанія, з найкращого боку зарекомендувала себе на ринку транспортно-експедиторських послуг, завжди відкрита для довгострокової і взаємовигідної співпраці.