Перевезення продуктів харчування

 

Для постійних клієнтів - працює система знижок!

Перевезення яєць, молока, молочної продукції та ін.

Перевезення яєцьПеревезення продуктів харчування - це одна з найбільш використовуваних послуг в галузі вантажних перевезень. Дана обставина обумовлюється, перш за все, тим, що продукти харчування (яйця, молочна продукція, риба, м'ясо, напівфабрикати і т.д.) є товаром щоденного споживання. Не зайве відзначити, що відчутну частину продуктів харчування можна віднести до швидкопсувних вантажів.

Перевезення продуктів

Перевезення продуктів є, мабуть, найважливіший проміжний етапом між виробником продукції і кінцевим споживачем. Від неухильного дотримання вимог і правил транспортування продуктів харчування, які надаються до умов їх перевезень, залежить безпека продукції для здоров'я споживачів. Не дивно, що транспортування харчової продукції детальним чином регламентується санітарними правилами перевезення продуктів, держстандартами і цілим рядом нормативних документів.

Які використовуються автомобілі для перевезення продуктів?

Компанія «Воля-Логістик» здійснює перевезення продуктів харчування рефрижераторами. Рефрижератор - це, мабуть, найоптимальніший транспорт для перевезення продуктів. Наявність різнотоннажного транспорту  дозволяє нам виконувати перевезення продуктів по Києву, Київській області та Україні.

  • Перевезення продуктів по Києву і Київській області вимагає використання рефрижераторів, вантажопідйомність яких становить 1-3 тонни.
  • Транспортування продуктів харчування по Україні вимагає використання автомобілів, вантажопідйомність яких перевищує 3 тонни.
  • Для міжнародного перевезення продуктів ми використовуємо великотоннажні рефрижератори.

Всі наші автомобілі, а також професійні водії мають повний пакет документів необхідних для перевезення продуктів. Нашою компанією дотримуються абсолютно всі умови перевезення вантажів: і технологічні, і юридичні. Іншими словами, ми маємо всі необхідні документи для транспортування продукції.

Перевезення швидкопсувної продукції

Швидкопсувні вантажі - це досить-таки велика категорія товарів. Вони розподіляється на:

  • продукти рослинного походження;
  • продукти переробки;
  • продукти тваринного походження.

Слід зазначити, що транспортування швидкопсувної продукції - це завжди перевезення з температурним режимом.

Транспортування вантажів, що відносяться до однієї з перерахованих вище груп, вимагає дотримання всіх правил перевезення швидкопсувних продуктів. Таким чином, в процесі транспортування рефрижератором продовольства обов'язково потрібно дотримуватися температурного режиму і підтримувати необхідний рівень вологості. Перевезення рефрижератором суворо підпорядковується абсолютно всім правилам перевезень продуктів харчування.

Транспортування продуктів регулюють санітарні правила їх перевезень, державні стандарти і безліч нормативних документів. Правила перевезення продуктів харчування повинні неухильно дотримуватися всіма транспортними компаніями, оскільки від цього залежить якість життя і здоров'я наших співгромадян.

Жорсткий контроль у сфері перевезення продуктів дійсно необхідний. Адже від того, наскільки правильно будуть дотримуватися всі умови, залежить життя і здоров'я споживачів. Наприклад, порушення умов транспортування молочних продуктів призводить до їх псування, в результаті чого над споживачами загрожує виникнення отруєнь і серйозних харчових розладів. Таким чином, правила перевезень швидкопсувної продукції повинні регулювати перевезення молочних продуктів, м'яса, напівфабрикатів, морепродуктів та іншого продовольства.

Компанія «Воля-Логістик» здійснює перевезення продуктів харчування по Україні, Києву та Київській області.